Proč koupit právě tiskárnu Hewlett-Packard?

Samozřejmě, že mnohým se bude zdát zřejmá zaujatost k této značce, ale pokusím se to objasnit v největší možné míře objektivnosti.

Než sem se začal věnovat servisu značky HP, (což už je hezká řádka let), byl jsem prodejním a reklamačním technikem v jedné významné velkoobchodní firmě. Značka HP není jen výrazně nejprodávanější na našem trhu (okolo 70%), ale i reklamace jsou minimální. Většinou je to jedna z tisíců prodaných kousků. Pokud se nepodaří zničit zákazníkem, takřka stoprocentně vydrží při správném zacházení desítky let. Musím přiznat ale, že poslední dobou vzniká spoustu nových typů, které jsou šité horkou jehlou a některé vykazují i výrobní vady (které HP nikdy nepřizná). Jedná se zejména o řadu DJ3xxx, DJ3820 naprosto špatná tiskárna se závadou, že se ulamuje spojka v servisní stanici, DJ3420 a některé podobné typy se závadou, že se ulamuje držák vodícího gumového pásku na vozíku s náplněmi. Ovšem otázkou je jak sou na tom ostatní značky, které mnohdy lákají na výrazně nižší cenu. Ano jsou i lidé, kteří jdou do rizika, že pokud se jim cokoliv na tiskárně vyskytne, nemají zajištěnu absolutně žádnou podporu a servis, jak je tomu třeba u HP. V každém větším městě je několik servisů na HP a díky velké prodejnosti i náhradní díly jsou cenově výrazně níže než u ostatních značek. Servis je kvalitně zajištěn též k značkám Epson a Canon. Ostatní servisy budete horko těžko hledat, možná tak v Praze, Brně, Ostravě.

Ano, je pravda, že HP tiskárny jsou dražší, mají poměrně drahý tisk, náplně se méně snadněji doplňují, ale na druhou stranu vzato jsou nejkvalitnější, mají nejlepší kvalitu tisku (momentálně technologie PhotoRetIV), mají nejlépe zajištěný jak záruční, tak pozáruční servis.

Každý si musí to svoje pro i proti zvážit, ale investice do HP tiskárny, je rozhodně investicí dobrou, sám bych nevolil jinak.

Doplnění po 20 letech..., toto platilo naposledy tak cca v roce 2010...:(

 Tyto stránky jsou vždy  aktuální.

 Co si připravit, než  zavoláte podporu

 Jak probíhá oprava

Kontakty

 • +420 606 102 202
 • Vodafone, tel. v provozu:
  Po-Čt 8:30-11:30 12:30-15:30, Pá 8:30-11:30

 • info(a)servishp.cz
 • nonstop


Novinky

 • Důležité upozornění: Vždy je nutné si servis domluvit předem telefonicky na telefonním čísle 606 102 202 (Vodaf.)
  Adresa je Urxova 2,
  Olomouc-Lazce.
  (Bývalá Purkyňova 26, Olomouc - Hodolany)

Ostatní

 • Získán certifikát
  (kliknout pro zvětšení)

 • Tento web splňuje:
  Valid XHTML 1.0 Transitional
 • Hostováno na:

© Stirgex - Webtvorba