Jak probíhá oprava zařízení

Samozřejmě, že bych rád opravil zařízení u Vás na místě, aby nemuselo nikam cestovat, ale ve většině případů je potřeba zařízení dovést do dílny, kde jsou po ruce veškeré věci na rozebrání, vyčištění, diagnostikování a také náhradní díly a technika na testování. Přirovnal bych to k autu, které vám také nikdo neopraví u Vás před domem. Možná to někdo takhle dělá, ale podle mého názoru je to potom neprofesionální oprava.

Pokud si to domluvíte a zařízení dovezete do servisu, provede se tvz. Diagnostika. Znamená to, že zařízení se odborně prověří, otestuje a stanoví se závada a především cena opravy a také jestli se oprava vůbec vyplatí nebo ne a jestli je vůbec proveditelná.

Diagnostika je placená služba a cena je 250,- a je splatná při převzetí zařízení do opravy. Pokud zařízení lze opravit, tak se pochopitelně neplatí.

Samozřejmě, že všechno opravit nejde, i když se o to velmi snažím, vždy se může stát, že náhradní díl buď není, nebo je příliš drahý. Naštěstí za těch mnoho let servisu mám i stoprocentní díly ze starších vykoupených tiskáren, takže oprava lze provést za rozumnou cenu.

Hlavně je potřeba se na začátku rozhodnout, jestli opravit starou dobrou léta funkční tiskárnu, která může spoustu dalších let fungovat, nebo si raději koupit novodobý obal na toner či inkoustovou náplň, u kterého budete rádi, když bude fungovat po dobu záruky. A jen cena není vždy rozhodující...Přejít na podrobné na kontakty...

Zpět na úvod...

 
 Tyto stránky jsou vždy  aktuální.

 Co si připravit, než  zavoláte podporu

 Jak probíhá oprava

Kontakty

 • +420 606 102 202
 • Vodafone, tel. v provozu:
  Po-Čt 8:30-11:30 12:30-15:30, Pá 8:30-11:30

 • info(a)servishp.cz
 • nonstop


Novinky

 • Důležité upozornění: Vždy je nutné si servis domluvit předem telefonicky na telefonním čísle 606 102 202 (Vodaf.)
  Adresa je Urxova 2,
  Olomouc-Lazce.
  (Bývalá Purkyňova 26, Olomouc - Hodolany)

Ostatní

 • Získán certifikát
  (kliknout pro zvětšení)

 • Tento web splňuje:
  Valid XHTML 1.0 Transitional
 • Hostováno na:

© Stirgex - Webtvorba